YARDIM DETAY
Nasıl Alış Veriş Yaparım

Merhaba sitemizden sipariş verebilmek için öncelikle BANKA HESAPLARIMIZ dan birine atm den kartsız olarak yada havale-eft  şeklinde satın almak istediğiniz ürün miktarınca ödeme yapınız ardından sitemize üye girişi yaparak ÖDEME BİLDİRİMİ linkine tıklayarak gerekli bilgileri doldurup ödeme bildirimi yapınız ortalama 10-15 dk içinde bildiriminiz sonuçlanır ardından sipariş vermek istediğiniz oyunu seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile alım yapmak için Canlı destek üzerinden bize ulaşın lütfen.

« Geri Dön
DİĞER YARDIMLAR
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifre
Güvenlik Kodu
21127
Üye Ol
Şifremi Unuttum ?


ONLİNE DESTEK

LiveZilla Live Chat Software

Goldbar - M2 Yang
 M2 Yang Listele Alış Satış
fake rolex watch best replica rolex cheap replica rolex hublot fake quality replica watches breitling replica watches réplique breitling ralph lauren t shirts ralph lauren outlet online cheap ralph lauren shirts Ralph Lauren Logo T Shirts Ralph Lauren T Shirts for Women cheap ralph lauren polo polo ralph lauren t shirts cheap ralph lauren t shirt ralph lauren t shirt online
Yasal Uyarı
Bu İnternet sitesindeki bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak büyük farklılık gösterebilir. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Bu nedenle, bu sitede yer alan bilgiler ve hesaplama araçları, yazar ve yayıncıların yasal konularla ilgili ve diğer profesyonel danışmanlık ve hizmet sağlama işleriyle iştigal etmedikleri varsayılarak sunulmaktadır. Bu nedenle söz konusu vasıtalar profesyonel danışmanların ve diğer yetkili danışmanlarla yapılacak görüşmelerin yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce profesyonel bir danışmana başvurmanız gerekmektedir.
© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
Turkroad.Net